Czujesz, że toniesz? Potrzebujesz pomocnej dłoni?
Oddajemy do Państwa dyspozycji propozycje szeroko rozumianej pomocy chrześcijańskiej.
Zamieszczona zawiera wykaz poradni, które z założenia świadczą rodzinom pomoc zgodną z zasadami życia chrześcijańskiego.
Jesteśmy świadomi funkcjonowania różnego rodzaju poradni, dla których najlepszą receptą na problemy małżeńskie jest rozwód i dlatego staramy się, aby zamieszczone tu były poradnie prezentujące nieco wyższy poziom „usług”.

Będziemy starali się, aby wykaz był na bieżąco aktualizowany zarówno o nowe pozycje, jak i w zakresie już istniejących.
Jednocześnie zwracamy się do Państwa z prośbą: jeśli znacie jakieś godne polecenia poradnie, które nie zostały zawarte na tej stronie, prześlijcie nam informację na ten temat. Chętnie dodamy nową pozycję do naszego wykazu. Im więcej zostanie tu zamieszczonych pozycji tym większa szansa, że skorzysta z tego rodzina, która takiej pomocy potrzebuje.

Pod mapą zamieszczane są dodatkowe propozycje z pomocą ogólnopolską.

słowa kluczowe: jak powinna wyglądać modlitwa, archidiecezjalna poradnia rodzinna poznań, wartość współżycia małżeńskiego, jacek pulikowski rekolekcje 2013, jacek pulikowski, filozofia gender, stowarzyszenie psychologów chrześcijańskich warszawa bednarska, parafia św jadwigi gryfów śląski, rozdroża young pdf, modlitwa chrześcijanina jest