Myślisz że jesteś mężczyzną lub kobietą bo na to wskazuje Twoja płeć?
Obudź się!!! Twoje genitalia o niczym nie świadczą a twoje przekonanie to patologia.

Otóż Polska ikona genderyzmu, feminizmu, transeksualizmu, fanka płciowego przebierania się w co popadnie – Anna Grodzka twierdzi, iż „rozpoznawanie płci na podstawie genitaliów to patologia”. To nie jest żart. Polityk partii Palikota wygłasza tego typu przemyślenia całkiem na serio!

– Absolutną patologią jest przyjęcie, że jedna z tych cech, np. rodzaj genitaliów, ma świadczyć zawsze, do końca, niezmiennie o płci człowieka, tak skomplikowanym jednak i absolutnie nie zero-jedynkowym zjawisku – powiedział Grodzka na antenie radiowej Jedynki.

Grodzka skrytykował również Kościół katolicki za to, że przestrzega wiernych przed skutkami ideologii gender.

– Kiedy przyglądam się innym religiom świata, ale także religii katolickiej w innych krajach, to tam widzę bardzo wiele przejawów miłości, akceptacji człowieka. W polskiej odmianie katolicyzmu przejawia się wszystko to, co najgorsze. Przejawia się mnóstwo arogancji, metody narzucenia wszystkim ludziom pewnego punktu widzenia, który oni uważają za słuszny jako absolutnie obowiązującą normę – -ubolewał Grodzka.

No cóż…, tak mocne słowa może powiedzieć tylko prawdziwa kobieta z jajami 😉
słowa kluczowe: william paul young rozdroża, egoistyczna miłość, piękny wiersz, mężczyzna jako ojciec i głowa rodziny, norweski film o gender, most czeski film, rekolekcje gródek nad dunajcem 2013, jacek pulikowski mp3