spa-hotel-mazury-4Po przebytych stresach, życiu w szybkim tempie, chcemy odpocząć i się jak najlepiej zregenerować. Wybieramy Spa hotel Mazury są naszym docelowym miejscem. Czyste powietrze wśród lasów i jezior, aktywny wypoczynek, piękne i nowoczesne hotele, no i oczywiście strefa wellness i spa, która zagwarantuje nam jak najlepsze odreagowanie naszych stresów.
Zabiegi w najlepszych gabinetach, najlepszym i najnowocześniejszym sprzętem, znanych i cenionych firm, pomogą nam odzyskać siły i sprawią, że chętnie wrócimy do naszych codziennych obowiązków.
Gabinety kosmetyczne, strefa zabiegów i rytuałów, miejsca masaży, gabinety manicure i pedicure to miejsca nam wszystkim bardzo przyjazne. Liczne baseny i miejsca przeznaczone dla naszych milusińskich to idealna strefa rozrywki i zabawy.
Przeróżne aromaterapie, wanny zewnętrzne i wewnętrzne, wanny, gdzie miliony pęcherzyków wodnych masuje naszą skórę sprawiają, że wypoczynek i regeneracja jest jeszcze bardziej lepszy. Świerze powietrze wśród mazurskich lasów i aktywny wypoczynek to to co jest najlepsze.