Podróż nad morze na wczasy związana jest nieodłącznie z szukaniem kwatery na nasz wyczekiwany urlop. Miejscowość Wicie jest jedną z coraz bardziej rozpoznawalnych ośrodków letniego wypoczynku, spełniając wszystkie oczekiwania zainteresowanych turystów. Wicie leży koło Darłowa i w pobliżu Jarosławca. Malownicza okolica ,sąsiadujące jezioro Kopań oraz czyste morze sprawia że staje się coraz częściej odwiedzanym, ciekawym miejscem wakacji.

Wybierając się na wczasy nad morze do miejscowości Wicie zdecydowanie powinniśmy odwiedzić rzetelniejsze serwisy turystyczne w celu znalezienia dla siebie odpowiedniej oferty wypoczynku. Domki powinny być wyszukane już we wczesnych miesiącach letnich. Nie szukajmy miejsc w pełni sezonu ,bo i tak nie znajdziemy czegoś godnego uwagi. Wszystko w okresie wakacyjnym przed czasem jest już zarezerwowane i stracimy jedynie czas oraz pieniądze na telefony.

Dostępne są w Wicie zarówno kwatery i noclegi prywatne ,oraz duże ośrodki wczasowe i wicie domki letniskowe. Standardy utrzymywane są na należytym poziomie więc wyszukanie nawet apartamentów nie nastręczy szukającym wielu problemów. Osoby mniej bogate też powinny wyszukać coś dla siebie. Nie będzie to może kwatera z basenem i SPA , ale powinna spełniać zasadnicze wymagania udanych wakacji. Pobliskie jezioro jest równie ciekawą atrakcją turystyczną co przyległe do miejscowości morze. Bez problemu osoby zainteresowane jeziorem Kopań zarezerwują miejsca zaledwie parę metrów od brzegu. Wicie z roku na rok coraz bardziej się rozrasta. Już za parę lat wyrośnie nowy nadmorski kurort wypoczynkowy.