Słona przygoda

Wieliczka słynie z kopalni soli, to oczywiste. Jest to świetny punkt na wakacyjną wyprawę.
Tanie noclegi Wieliczka pozwolą nam na spędzenie tam niezapomnianych chwil za praktycznie bezcen.
Odwiedzając kopalnie przygotujmy się na dłuuugą drogę w dół, po krętych drewnianych schodach. Uwaga na zatory! Kopalnia zachwyca swoją wielkością, dzięki wizycie w tym pięknym miejscu poznamy mnóstwo ciekawych faktów na temat wydobycia soli i powstawania całego tego miejsca. Ściany są tam naprawdę słone. Jeśli nie wierzysz to sprawdź to na własnym języku!
Podwodne jeziorka, są tak zasolone, że nawet jeśli nie umiesz pływać, to nie bój się, że kiedy wpadniesz to coś Ci się stanie! Taki poziom zasolenia uniósłby pewnie nawet słonia! Liczne wystawy pozwolą poznać nam sposoby wydobywania soli przez lata działania kopalni. Co najlepsze, jeśli planujesz ślub, możesz zorganizować go w podziemiach Kopalni Wieliczka! Kaplica Świętej Kingi stoi otworem dla zaręczonych. Jednak jeśli planujesz bardziej kameralną uroczystość to do Twej dyspozycji pozostaje kaplica świętego Jana. W kopalni możemy również natknąć się na eventy i wydarzenia specjalne, takie jak koncerty.
Dlatego warto udać się na poszukiwanie tanie noclegi wieliczka, by poznać słony smak oraz kawał podziemnej historii.
Nie zapomnijmy również o ekspresowej windzie, gdzie w trakcie jazdy żołądki podjadą wam do samych gardeł, a cała eksploracja podziemi zostanie jeszcze mocniej utrwalona w pamięci.
Jest to świetna atrakcja dla dosłownie każdego bez żadnych ograniczeń.