Już niedługo są walentynki i znów każdy mężczyzna będzie szukał niezwykłego sposobu na spędzenie tego wieczoru w taki sposób, aby jego sympatia była bardzo, bardzo szczęśliwa i zafascynowana swoim mężczyzną. Co zrobić najlepiej? Kupić jakiś drobny prezencik, biżuterię? A może wyjechać na bardzo romantyczny weekend do ośrodka SPA i zabawić się jak nigdy dotąd? Oczywiście ale to wszystko kosztuje i nie zawsze da się to zrealizować. Można spędzić wspaniały wieczór praktycznie bez wydatków wystarczy mieć nieszablonowy pomysł na randkę! Poniżej kilka dziwnych, ale kreatywnych pomysłów, którymi można ją pozytywnie zaskoczyć.

1) Piszemy powieść…
Dajmy się ponieść wyobraźni ten jeden jedyny raz. Pióra w dłoń, otwarty umysł pełen pomysłów i rozpoczynamy tworzyć dzieło. Stwórzmy dzieło przeplatane wątkami komediowymi i romantycznymi. Dramat i horror. A jakby tak pisać na przemian zdanie po zdaniu? Może z tego coś niezwykłego powstanie.

2) Wymarzony „Dom”
Urządzanie swojego własnego wymarzonego mieszkania czy nawet domu należy zawsze do fascynujących czynności, szczególnie przyjemnych dla wszystkich dziewcząt. Wszystkie kobiety marzą o swoim domku. Zabierz ją jednego dnia do IKEI nic nie mówiąc i mając przygotowany prosty plan domu, powiedź jej dzisiaj urządzamy własny dom a Ona będzie zaskoczona pomysłem.

3) Lampka szampana na dachu
Zrób jej wielką niespodziankę i zabierz ją na najwyższy możliwy dach wieżowca lub bloku lub gdziekolwiek tak gdzie jest ładny widok. Wyciągnij przy niej białe wino lub wspomnianego szampana i obowiązkowo dwa kieliszki, a jej uśmiech będzie bezcenny.

4) Lotnisko i samoloty
mieszkając czy choćby będąc przejazdem w jednym z większych miast macie wręcz niespotykaną szansę na wypicie pachnącej palonej kawy czy egzotycznej herbaty obserwując jak ogromne Boeingi wzbijają się w górę a następnie lądują. Jest to świetna okazja aby rozpocząć rozmowę o wielkich podróżach i marzeniach.

5) Foto-polowanie
Celem wspomnianego pomysłu na randkę jest zabawa polegająca na uchwyceniu ptaka w jeden i tylko jeden konkretny sposób, tak aby on patrzył na Was. Po kilku zdjęciach wybierzcie najlepsze zdjęcie waszym zdaniem i ogłoście zwycięzcę nagradzając go w odpowiedni sposób.