Wielu mężczyzn uskutecznia współcześnie tak zwany podryw na bogacza, który, jak się okazuje, w wielu sytuacjach jest skuteczny, dlatego też warto się dobrze zastanowić nad tym, czy aby nie doprowadzić go do perfekcji. Polega to oczywiście na tym, aby zaimponować dziewczynie tym, że mamy markowe ciuchy, wypasiony dom, niesamowity samochód, i tak dalej.

Problemem jest niewątpliwie to, że niekiedy nie posiadamy nic takiego, jesteśmy zwykłymi ludźmi którzy nie zarabiają zbyt dużo, ale chcemy przecież jakoś zaimponować danej kobiecie, aby zwróciła ona na nas uwagę. Takie podrywanie uskutecznia się przeważnie wtedy, gdy chcemy zaciągnąć kobietę do łóżka, a potem już nigdy więcej się z nią nie spotkać.

Nie ulega żadnej wątpliwości fakt, że nie wszystkie kobiety lecą na taki podryw, z czego należy zdawać sobie sprawę, bo wiele dziewczyn po prostu jest oburzonych tym jak mężczyźni chwalą się swoim dorobkiem i myślą, że one tylko na to polecą. Prawdziwi bogacze wiedzą jednak jak poderwać dziewczynę, mają swoje sposoby na podryw, które są z reguły niezawodne, ale oni nie muszą w odróżnieniu od biedaków kłamać, co jest ich głównym atutem. Są więc przy podrywaniu naturalni, mogą pokazać kobiecie to o czym jej mówili, gdy się chwalili, a to na pewno wielu paniom zaimponuje, więc warto czasem uskutecznić taki podryw.

Bogacze mają dużo bardziej ułatwione zadanie niż przeciętni mężczyźni, ponieważ kobiety bardzo cenią sobie ich majątek. Na pewno podrywanie w wykonaniu bogacza czasami jest jednak zbyt chamskie, bo takie osoby myślą, że skoro mają pieniądze, to wolno im wszystko, a tak wcale przecież nie jest. Warto więc mieć pojęcie o tym, jaką kobietę podrywamy, bo jeżeli będziemy zbytnio szpanować, to możemy w brutalny sposób zostać ściągnięci na ziemię, a tego bogaci mężczyźni nie tolerują.

Śmiało można jednak potwierdzić fakt, że taki podryw na bogacza jest dobrym rozwiązaniem zwłaszcza w klubach, czy też na imprezach. Wtedy jednak trzeba także dobrze wiedzieć jak poderwać dziewczynę, aby nie interesowały jej tylko nasze pieniądze, lecz także my sami, co jest niezwykle istotne.