Szkolenia spadochronowe AFF
Chodzi Ci po głowie by zrobić coś szalonego? Coś zupełnie dla siebie, co przyniesie dużo frajdy i pozwoli wspominać przez lata? Niebanalnym pomysłem jest nauka skoków spadochronem. Chociaż brzmi niebezpiecznie, nie obawiaj się. Zanim ktokolwiek pozwoli Ci na skok, najpierw musisz przejść odpowiednie przeszkolenie. Kursy i szkolenia spadochronowe AFF to nowoczesna i bezpieczna metoda nauki. Polega na przekazaniu kursantowi zarówno niezbędnej teorii jak i przygotowaniu do skoku w praktyce.
Zajęcia teoretyczne przekazują wiedzę na temat budowy spadochronu, obowiązkowego wyposażenia skoczka, procedur zapewniających bezpieczeństwo, oraz postępowania na czas awarii. Część praktyczna to już instrukcja otwierania i pilotowania spadochronu, odpowiednia sylwetka przy swobodnym spadaniu i wiele innych potrzebnych informacji.
Czas kuru dostosowywany jest indywidualnie, przeciętnie około dwa weekendy. Aby zapisać się na szkolenie wystarczy wybrać najbliższy swojej okolicy ośrodek szkolenia. Teraz już wiesz nieco więcej, zanim podejmiesz decyzję o wykupieniu skoku ze spadochronem.