Noclegi w Kotlinie Kłodzkiej

W związku z gwałtownym rozwojem turystyki w ostatnich latach, bardzo trudno jest znaleźć godny uwagi i wiarygodny nocleg, zwłaszcza w górach. Na szczególną uwagę zasługują niezwykle popularne zarówno wśród rodzin, jak i osób wyjeżdżających służbowo, Apartamenty w Górach Stołowych. Umiejscowienie 1,5 kilometra od Narodowego Parku Gór Stołowych czyni go jednym z najpopularniejszych i najtańszych miejsc noclegowych- 6 noclegów dla dwóch osób w znanym serwisie rezerwacji noclegów kosztuje 960 zł.
Jeśli z wyjazdem w góry mamy ochotę połączyć nutkę relaksu, warto wspomnieć o Grawert Victorian Boutique Residence. Ta gigantyczna posiadłość udekorowana w stylu wiktoriańskim posiada centrum odnowy biologicznej, spa oraz salę kominkową i bilbiotekę- widać więc, iż noclegi nie są jedynym jej atutem. Jest to idealne miejsce pobytu dla par na Walentynki lub Sylwestra- sam nocleg w tym miejscu zapewni niezapomniane wspomnienia.
Jeśli interesuje nas niedrogi nocleg w Kotlinie kłodzkiej i chcemy połączyć go z odpoczynkiem oraz zwiedzaniem dobrodziejstw Polanicy- Zdrój, najlepszym wyborem będzie Villa Amira. Położona 400 metrów od Pijalni Wód Mineralnych i Teatru Zdrojowego jest chwalona głównie za przepiękne trasy znajdujące się dookoła obiektu, m. in. położony niecały kilometr od willi Park Zdrojowy im. Matuszewskiego. Od stolicy Kotliny Kłodzkiej- Kłodzka- dzieli ją zaledwie pół godziny jazdy samochodem. Cena za 6 noclegów dla pary rozpoczyna się od 555 zł.
Kotlina kłodzka noclegi to wbrew pozorom nie takie trudne do rozwiązania hasło, jakie przychodzi nam do głowy.