Hotel w gorach (5)Jeżeli jak dotąd większość wakacji spędzaliśmy po prostu nad morze – postępując podobnie jak wszyscy Polacy, teraz powinniśmy coś zmienić i wyjechać np. w góry. Góry pozwolą nam przy okazji zaoszczędzić wiele pieniędzy, o ile tylko umiejętnie zaplanujemy w nich swoje wczasy.

W oszczędzaniu na pewno nie pomoże nam Hotel w górach. Nawet nie myślmy o rezerwacji jego pokoju, a zamiast tego nocujmy w namiocie ustawionym na specjalnym polu bądź w schronisku czy prywatnej kwaterze turystycznej. Wolny czas spędzajmy koniecznie na łonie natury, ciesząc się z możliwości zdobywania ogromnych i zapierających dech w piersiach szczytów. Na takie wczasy koniecznie zabierzmy albo grupę swoich przyjaciół, albo całą rodzinę, bo w przyjaznym gronie zawsze jest raźniej i o wiele bardziej zabawnie.

Jak sami widzimy, udane i wspaniałe wakacje wcale nie muszą być katorgą dla naszego portfela czy konta bankowego. O ile tylko postanowimy spędzić je w górach, wyjdziemy na tym bardzo korzystnie, również pod względem finansowym.