Stoicie przed decyzją o remoncie, ale tak na prawdę nie macie pomysłu, w jaki sposób zagospodarować wolną ścianę? Przychodzę do was z nowoczesnym pomysłem, a mianowicie proponuję fototapety na ścianę.
Znudziły Ci się już tradycyjne kolory? Rozumiem Cię bardzo dobrze. Sama nie dawno robiłam mały remont i potrzebowałam szybkiego pomysłu na zagospodarowanie ściany.
Fototapety na wymiar są o tyle lepszym rozwiązaniem, że możemy wybrać swój projekt. Chcemy zdjęcie – będziemy mieć zdjęcie. Chcemy krajobraz – będzie krajobraz. To, co wybierzemy zależy wyłącznie od tego, jak bardzo jesteśmy kreatywni, ile mamy w portfelu i jaką wielkość sobie życzymy.
Producenci wychodzą naprzeciw oczekiwaniom i proponują nam również fototapetę na drzwi, czy też na meble. Ten drugi rodzaj przydaje się wtedy, kiedy nie możemy już patrzeć na stare meble i chcemy je odnowić. Tak się składa, że w sieci widziałam wiele inspiracji i muszę przyznać, że jeżeli ktoś jest kreatywny to na prawdę dobrze wychodzi mu odnowienie starych „gratów”.