Grecja pod żaglami

Wyspy greckie to jeden z najpiękniejszych zakątków Europy. Bajeczne widoki, urokliwe zakątki oraz malownicze miasteczka na skałach przyciągają coraz więcej turystów każdego roku. Jednym ze sposobów zwiedzania tych przepięknych wysp jest jacht.
Spędź swój urlop pod żaglami zwiedzając kolejne olśniewające wyspy Półwyspu Bałkańskiego. Jacht to wspaniały pomysł na przemieszczanie się pomiędzy nimi, ciesząc się jednocześnie słońcem, wiatrem i niezapomnianymi widokami. Możliwości są nieskończone, każdy wieczór możesz spędzić w innym mieście, odkrywając jego uroki oraz regionalne przysmaki kulinarne. Małe urokliwe porty co roku proponują ciekawe rozrywki dla odwiedzających.
Ten typ wypoczynku jest szczególnie popularny dla rodzin, grup przyjaciół, ale również jako forma wyjazdów integracyjnych lub motywacyjnych. Taka forma rekreacji fantastycznie jednoczy ludzi.
Jesteśmy firmą oferującą czarter jachtów w Grecji i nie tylko. Czarter Grecja pozwala na wypożyczenie jachtu zarówno motorowego jak i żaglowego. Wszystkie nasze jednostki są w pełni wyposażone, zapewniając komfortowe wczasy. Co więcej, wszystkie żaglówki oraz motorówki są w pełni sprawne i regularnie serwisowane.
Czartery łodzi żaglowych oraz motorowych oferujemy z kilku najpopularniejszych portów na greckich wyspach.
Jednostki dostępne są w rozmiarach od 7 m aż do ponad 9 m, w różnych standardach wyposażenia, dzięki temu każdy może znaleźć rozwiązanie na swoją kieszeń.
Nadal dostępne są wolne żaglówki na trwający właśnie sezon letni 2017.