Internet zrewolucjonizował życie ludzi na całym świecie. To gigantyczne osiągnięcie myśli technologicznej, które każdego dnia wpływa na funkcjonowanie całych społeczeństw. Za pośrednictwem sieci można dziś załatwić prawie wszystko. A co dokładnie?
Można nie tylko znaleźć lekarza, przeczytać opinie na jego temat wystawione przez pacjentów, ale umówić się na wizytę, poznać przewidywany koszt konsultacji i przesłać lekarzowi wyniki do tej pory wykonanych badań.
Co jeszcze? Można kupić właściwie wszystko. Zaczynając od artykułów spożywczych a na meblach kończąc. Sprzęty rtv i agd, a także wyposażanie do biura i firmy. A nawet artykuły BHP sklep internetowy oferuje obok uniformów i profesjonalnych usług. Nawet lekarze specjalistyczne sprzęty i narzędzia znajdą w internecie.
Ponadto sieć umożliwia pozostawanie w kontakcie przez cały czas. Łatwiej jest utrzymać liczne znajomości i przyjaźnie. Szybko można poinformować kolegów o swoich planach, organizowanej imprezie czy przeżywanych trudnościach.
Internet stworzył morze możliwości.